בניית אתרים

בונה אתרים

החלטתם לפנות לספק בונה אתרים כדי לבנות את האתר שלכם? עשיתם טוב כשהחלטתם לתת לבעל מקצוע לטפל לכם במשימה. בונה אתרים הינו בעל המקצוע האחראי על הקמת האתר והעלאתו לרשת. כמו בכל תחום, עדיף בעלי מקצוע טובים יותר ככל שהתקציב מאפשר זאת. בונה אתרים טוב הוא בעל ראיה רחבה של כל התחומים הקשורים בבניית האתר, ולא רק בתחום הכתיבה הטכנית של האתר. הוא זה שמרכז ובונה את המוצר הסופי שהוא האתר עצמו.

למצוא בונה אתרים טוב זו משימה פשוטה. אך למצוא אחד שמתאים לצרכיך זה כבר יותר מורכב. תקציב נמוך לבניית האתר לדוגמא, תצמצם את מספר בוני האתרים הטובים והאיכותיים בשוק כיוון שהם דורשים תשלום הולם בהתאם לידע והמקצועיות שלהם. שירות הוא אחד הפרמטרים החשובים, בונה אתרים מפתחים קשר עסקי ארוך טווח עם בעל האתר. גם אתר שעובד בצורה תקינה לאורך זמן צורך עדכונים או תוספות. לרוב כל זמן שהאתר באוויר מידי פעם ידרשו תוספות או שינויים באתר. החלפת בונה אתרים באמצע הדרך אינה מומלצת ויקרה, לכן בחרו את בונה האתרים שלכם בקפידה. בוני אתרים רבים קיימים בשוק עם רמות ידע כאלה ואחרות. רצוי מאוד שבונה האתרים ינתח את הבעיה והצרכים הייחודיים שלכם.

כאשר בונה אתרים ניגש למלאכה, הוא צריך קודם להבין את הצרכים שלך כבעל האתר. האם לבנות אתר סטאטי (בונה אתרים ברמת ווב-מסטר יספיק) או אולי האם האתר דינאמי ובנוסף מצריך מערכת ניהול (מתכנת בונה אתרים ברמת ווב-דבלופר יספיק) או שאולי זהו אינו אתר סטנדרטיים ומצריך שילוב של טכנולוגיות כאלו ואחרות.

תחומו של בונה אתרים מכיל בתוכו תתי תחומים רבים כגון: הטמעת העיצוב במערכת האתר, בניה של האתר בראיה של מבקרים ומנועי חיפוש כאחד. ההמלצה הטובה ביותר למציאת בונה אתרים טוב היא: המלצות אמיתיות עליו. אם ההמלצה היא ממכר שהתנסה בעבודה איתו, אין ספק שזו מתנה משמיים. במידה שאין אחד כזה, כדאי לצרף לפגישות יועץ מצידכם, הבקיא בתחום.

אפשר לבקש , אם זה אפשרי כמובן, לדבר עם לקוחות ספק בניית אתרים ודרכם לנסות להבין. כבר קראתי המלצות כגון: בדוק את כמות האתרים שבנה עד היום, שבחלקה נכונה, אך ראיתי גם אתרים של חברות גדולות שסיפקו המון אתרים ללקוחות. והלקוחות מתלוננים דווקא על השירות. לכן בדקו כל מה שאפשר. טיב העבודה, טיב הזמינות והשירות, אופן התנהלות בעבודה שתידרש לאחר עליית האתר לאוויר ועלות העבודה. 

בכל פרויקט בונה אתרים שמנהל את הפרויקט ודוחף אותו קדימה עד לעלייתו לאויר, תעודד לעבודה קבוצתית של בעלי המקצוע הקשורים כגון: מעצבים, כותבי תוכן וגם אתכם. אם מורכבות האתר רבה, והאתר עתיד להיות קיים לאורך שנים, חשוב מאוד שבונה האתר יישאר בסביבה בכל משך קיומו של האתר. עניין סכום התשלום גם לו חשיבות רבה, כמו שלא תיכנסו לסופר ותרכשו מוצר יקר שאינכם צריכים,כאשר אתם יכולים להסתפק במוצר זול יותר המתאים לכם בדיוק. בדקו שאתם באמת צריכים את בונה האתרים שבחרתם. אך זכרו, עבודה מקצועית יותר, עולה יותר כסף.

מעוניין בשירותי בניית אתרים? שאל אותנו.
כל הזכויות שמורות לבניית אתרים 2009. מפת אתר