בניית אתרים

עיצוב אתרים

העיצוב משקף את המיתוג והשפה, עיצוב אתרים נכון ואיכותי נותן את הדחיפה הגדולה ביותר לחוות דעתם של הגולשים, כבר בשניות הראשונות שלהם באתר. לא תמיד המראה הוויזואלי של האתר מעיד על טיב העסק העומד מאחור. אחד הבעיות של גולשים המגיעים לאתר תדמיתי היא השאלה: האם הגעתי לאתר של עסק מקצועי אמין ובעל שירות אדיב? עיצוב אתרים נכון ועיצוב תכני האתר, יספקו תשובות מיידיות למבקר על פי השקפת עולמו. 

ככל שעובר הזמן המבקרים באתרים מנוסים יותר ומתורגלים יותר בסינון אתרים וסגירת דפדפנים. רוב זמנם ברשת מוקדש לחיפוש. אך כשיגיעו לאתר המתאים להם, שם הם יעצרו. אתר כזה יכיל את המידע הרלוונטי שחיפשו ובמקביל מוצג בצורה הנאותה לו. תפקיד העיצוב להגדיר את הצורה הנאותה. לדוגמא, אתר המכיל מאמרים, המצריך מהגולש קריאה והתמקדות בתוכן. עיצוב אתרים כאלו אמורים להיות מעוצבים בצורה כזאת שלא תפריע לעין בזמן הקריאה. לרוב עיצוב מינימאלי, לא מתחכם ולא בצבעים צועקים לדוגמא אתרי החדשות הקיימים.

לאורך תהליך בניית אתרים, שלב עיצוב אתרים שייך לשלבים הראשונים. העיצוב צריך להיות תואם ללוגו וצבעי העסק. לאחר הבנה של מטרת האתר מעצב האתר מספק כמה סקיצות אפשריות לבחירת הלקוח. בעיצובי טיוטה אלו נמצאים עיצובים מופשטים לסגנון האתר. לאחר בחירת הסגנון הרצוי, משלים המעצב את המלאכה ומשלים את עיצוב כל דפי האתר. זהו חזון לצורה שבה יראה ויתנהג האתר. מכיוון שזהו אחד השלבים הראשונים, והשלבים הבאים מתבססים על העיצוב, יש להשקיע מחשבה רבה לכך ולבצע עבודת עיצוב מקצועית.

הצרכים של האתר שלך צריכים להתבטא בעיצוב. מעצב האתר צריך להיות קשוב לצרכים שלך ורק אז ליצור את העיצוב המתאים. עבודה משותפת של בונה אתרים ומעצב אתרים יכולה לתרום רבות להוזלת עלויות בניית האתר. באתרים עם מערכת ניהול אתר, יש להתייחס לעיצוב באופן שונה. בצורה כזו שמנהל האתר יזין את התכנים וכמה שפחות יעסוק בבעיות עיצוב. תהליך עיצוב אתרים צריך להתחשב במנהל האתר כך שהתוכן שלו צריך להראות טוב בכל מצב.
מעוניין בשירותי בניית אתרים? שאל אותנו.
כל הזכויות שמורות לבניית אתרים 2009. מפת אתר